MICRO-ACTIV COMPONENTS

Od 1989 roku nasza firma jest wyłącznym przedstawicielem oraz dystrybutorem prestiżowych zagranicznych producentów profesjonalnych elektronicznych elementów. Specjalizujemy się przede wszystkim w podzespołach elektronicznych – w tym głównie mikrofalowych. Szeroka oferta obejmuje takie produkty jak układy scalone, tranzystory, diody, lampy elektronowe, lampy do wycinarek laserowych, cyrkulatory, izolatory, detektory, filtry, anteny, tłumiki, terminatory, układy MMIC, laminaty mikrofalowe PCB, złącza i kable koncentryczne, wzmacniacze, moduły elektroniczne, falowody, elementy do telekomunikacji, radiolokacji oraz przemysłowych urządzeń mikrofalowych.

Generatory mikrofalowe, wzmacniacze, moduły nadawcze i nie tylko

Współpracujemy z renomowanymi firmami w skali światowej – HD Communications, MACOM Technology Solutions, Richardson Electronics, Rogers ACS, MCLI, WERLATONE, a także wieloma innymi. Od tych producentów uzyskujemy specjalistyczne podzespoły i sprzęt, który dystrybuujemy na rynku Polskim. W ofercie MICRO-ACTIV COMPONENTS dostępne są lampy do wycinarek laserowych, lampy elektronowe, laminaty mikrofalowe, układy scalone dla systemów telewizji kablowej, zasilacze do generatorów, złącza koncentryczne w.cz., sprzęgacze kierunkowe, szerokopasmowe wzmacniacze dużej mocy, jak również szereg przydatnych akcesoriów dodatkowych.


Oferta

Elementy mikrofalowe i wiele więcej – sprawdź naszą pełną ofertę!

Przygotowaliśmy bogatą ofertę podzespołów mikrofalowych i innych materiałów dla przemysłu elektronicznego. Produkty, którymi dysponujemy, zostały podzielone na kategorie. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami!

Oferta specjalna

Stale dbamy o to, by nasz asortyment był dopasowany do Państwa potrzeb, w związku z czym rotacja zapasów w magazynie jest stosunkowo wysoka. Sprawdź, jakie produkty znajdują się w tej chwili na wyprzedaży – do kupienia w bardzo atrakcyjnych cenach, które dodatkowo podlegają negocjacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Projektowanie i produkcja urządzeń mikrofalowych

Oferujemy we współpracy z doświadczonymi konstruktorami z dziedziny szeroko pojętej elektroniki mikrofalowej możliwości kompleksowej realizacji projektów od pomysłu do prototypu oraz finalnej produkcji seryjnej z wykorzystaniem najnowszych technologii, materiałów i podzespołów. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zakup oraz warunki sprzedaży


Współpraca z producentami i renomowanymi dystrybutorami w Ameryce i Europie pozwala nam oferować szeroką gamę elementów elektronicznych. Na wybrane przez klienta elementy MICRO-ACTIV COMPONENTS każdorazowo przygotowuje szczegółową ofertę w oparciu o cenniki fabryczne poszczególnych producentów.


Partnerzy i produkty

Sprawdź jacy partnerzy i producenci pomagają budować asortyment naszych dostaw.

MICRO-ACTIV COMPONENTS zajmuje się sprzedażą wysokiej klasy podzespołów elektronicznych, takich jak laminaty mikrofalowe, magnetrony, tranzystory w.cz., podzespoły mikrofalowe oraz wiele innych, dostarczanych nam przez sprawdzonych, rzetelnych dostawców.

  • na zlecenie Klienta świadczymy usługi doradcze oraz dodatkowe – testowanie, selekcję czy rejestrację parametrów;
  • organizujemy regularne spotkania zainteresowanych Klientów z inżynierami oraz producentami podzespołów mikrofalowych czy innych produktów w celu omówienia problemów konstrukcyjnych, wymiany doświadczeń, a także prezentacji nowych artykułów;
  • uwzględniamy reklamacje jakościowe oparte na niezgodności konkretnych parametrów dostarczonych elementów z parametrami katalogowymi ujętymi w materiałach producentów;
  • realizujemy hurtową i półhurtową dystrybucję części na zamówienia indywidualne;
  • firma MICRO-ACTIV COMPONENTS posiada szczegółową literaturę fachową prezentowanych firm, którą udostępniamy na miejscu lub nieodpłatnie przekazujemy Klientom;
  • pośredniczymy w uzyskaniu wyczerpującej informacji oraz dodatkowych materiałów z firm konstrukcyjnych;
  • współpracę z Klientami opieramy na wzajemnym zrozumieniu możliwości, potrzeb i poszanowania czasu.

MICRO-ACTIV COMPONENTS
KRAWCZYK I WSPÓLNICY
Sp.Jawna

ul. Szkolna 64
27-230 Brody

KRS 0000016435  
REGON 010898051  
NIP 5221013854